Belka

Belka
Nimi:Belka
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS AL 28.03.2021

SUURIM KAISUMÕMM BELKA

No tõesti- suurimat kaisumõmmi me maamunalt ei leia! 
Belka on umbes 4aastane kassipoiss, kelle elu ei ole olnud kerge. Tänaval, külmas, näljas, kirpudes, haavadega- tänaseks soojas hoiukodus, kõht täis, karv läigib ja inimesed koguaeg olemas, kes teda kaisutavad. Ja see talle meeldib! Küll on Belkal puudu vaid see oma pere, kus ei oleks teisi kasse. Belka tahaks kõik tähelepanu ja kallistused lihtsalt endale saada ja seetõttu ta eelistaks olla ainus kass peres.
Belka sobib ka perre, kus ta saaks õues käia, kuid ümbitsev keskkond peab olema selleks võimalikult turvaline- talle meeldiks vahepeal nuusutada seda õue õhku ja mõelda, et küll on ikka toas soojas hea olla.

Kui Sa tahad endale seda armsat kaisumõmmi, siis täida loomasoovija ankeet ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

***

Belka on leitud Tallinnast Põdra tänavalt 13.12.2020. Kassike on juba pea aasta hulkunud seal ringi ning nüüd enne külma sai kassike meelitatud tuppa sooja. Belka on võõrastega veidi ettevaatlik, kuid muidu väga sõbralik ja paimaias kassipoiss. Ta armastab kammimist ning talle meelib, kui teda kõhu alt sügada. Ta paneb lausa oma pea sulle sülle ja lihtsalt naudib.

Kassil on haav õlal ning üleni kirpe täis. Samuti oli ta väga pulstunud ning must. Tänaseks on ta saanud parasiitidevastase tõrje ning ilusti puhas ja kammitud.
Kasutab ilusti liivakasti.
Kassi loovutamine alates 30.12.2020