Bell

Bell
Nimi:Bell
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MON'AMIE BELL!

Olen bell, kaunis, hall triibik, kes otsib omale kodu, kus ennast mugavalt ja turvaliselt tunda. Sündisin aastal 2016 ja Pesaleidjasse kolisin 2018 aastal. Minu juured ulatuvad Kohilasse, sealt on pärit ka paljud Eesti lauljad. Kas ka minul on lauluhäält? See on sinu otsustada, kuid minu meelest tuleb mul laulmine hästi välja. 

Armastan ka teisi sõbralikke kasse, kuid inimest vaatan veel eemalt. Sõpradele poen külje kõrvale tuttu, laulan ja nurrun neile. Ka sinust võib saada minu sõber.

Esialgu nuusutan ettevaatlikult su kätt, kui mulle süüa annad ja siis vaatan kõrvalt, et ikka piisavalt annaksid.

Mida huvitavat veel? Ma oskan hoida puhtust ja ma ei lõhu mööblit, kui mulle kratsipuud annad.

Elan kassitoas ja näen, kuidas sõbralikud kiisud järjest koju lähevad. Kuid minu vastu pole keegi huvi tundnud, sest olen arg. Kas mina ei vääri võimalust? Varuda tuleb ainult natuke kannatust ja su vaev saab tasutud.

Ma ei jõua ära oodata kuni pehme diivani peal lebotada saan, paisid ja kurgusügamist nautida. Tõsi, esialgu võtab see kõik aega ning ma proovib kindlasti ka peitu pugeda, kuid mõtle, kui sind viiakse äkitselt võõrasse kohta, siis kuidas käituksid sina?

Olen kasvatanud üles kolm tublit kiisupoega ning andnud endast kõik, mida hea ema anda saab. Ei kõla ju sugugi kehvalt või mis? 

Leia endas pisut kannatlikkust ja anna võimalus mulle. Motiveerimiseks tuleb minuga kaasa kassitoas Pro Plani kinkekott. 

Sul on vaja ainult vajutada nupule "Soovin seda loomakes" ja täita ankeet. Ootan sind, et koju minna!