Bella

Bella
Nimi:Bella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BELLA LEIDIS ENDA PESA!

SEIKLEJA BELLA: KOJUTULEK

Kangelane Bella on hinnangu järgi sündinud 2017. aasta oktoobris ja pärit Viljandist, Holstre külast. Tal on sile ja läikiv kilpkonnavärvi karv, mis tema näol huvitava mustri välja maalib. Juba peale sündi oma esimesel katsumusel majade vahel ringi uitanud, võttis ta ühel 2020. aasta tormisel sügispäeval ette teekonna Viljandi varjupaika ning oktoobris rändas sealt edasi Pesaleidjasse.

Vapper Bella on oma noore elu jooksul palju katsumusi läbi elanud - seda on näha tema silmist. Bella on olnud hulkuv külakiisu; toonud ilmale armsad pojakesed; neist ka ilma jäänud; värisenud varjupaigas; ajutist peavarju otsides mitu korda kolinud, kuni jõudis novembri alguses praegusesse hoiukoju, et oma jõuvarusid taastada.

Kuigi paistab, et Bellakene veedaks meeleldi õhtuid liigikaaslaste seltsis kamina ääres lugusid pajatades, ei ole kõrtsiemanda (loe: hoiuperenaise) vurruline kaaslane teda aga veel omaks võtnud, seega tuleb väike Bella üldiselt oma kambrist välja siis, kui õhk on puhas. Mõistagi on seikleja Bella elu väntsutustest pisut endassetõmbunud; täiustanud oma kaitseoskusi, meisterdades endale tugeva kilbi (ta on ju ometi kilpkonn :)), mis ei lase teda haavata.

Vähese kokkupuute tõttu ta inimesi hetkel oma liitlastena ei näe, sest kardab viga saada. Paisid pole Bella veel usaldama õppinud ja põikleb võimalusel sirutatud käe eest. Kui põgenemine pole võimalik, siis on sunnitud lähivõitlusvõtteid proovima, et tüütajat eemale tõrjuda. Soomuse arendamisele keskendudes on ta aga ründeoskused tahaplaanile jätnud. Küüsi ei armasta ta teiste vastu kasutada ning Bella löök on pigem pehme käpaga patsutamine. Kangelane Bella hetke võitlusoskused on: Rünnak lv. 6, Kaitse lv. 27, Tugevus lv. 4.

Tegelikult on võimalik Bellale ka vaikselt pai teha, kui suudad talle ettevaatlikult läheneda ning taktika õigesti plaanid. Lisaks on väike kilpkonn, nagu seiklejale kohane, väga uudishimulik. Talle meeldib aknast välja vaadata ning konservi armastab ta samuti (kasuta neid teadmisi targalt). Oma rännakul on Bella nüüdseks jõudnud niikaugele, et ees ootab vaid viimane katsumus. Bossi-tase, kui nii võib öelda: Bella peab leidma endale päris oma kodu, kus teda armastatakse, pakutakse head toidumoona ja mugavat, sooja küljealust ning eelkõige antakse talle aega oma kilbid langetada. Bella hoiukodu on kindel, et kaitsva kihi all peitub üks võrratu ja tore, seltsiv kiisuke, kes ainult ootab, et kaitserüü seljast visata ning oma pere kaisus nurru lasta.

Et saada osa Bella rännakust ning aidata tal eesmärk täide viia, loe palun läbi Pesaleidja loovutus tingimused ning täida loomasoovija küsimustik. Selleks võid klõpsata alloleval nupul "Soovin seda loomakest".
Kojutulekuks on Bella juba saanud võlurilt vajalikku nii, et mitte midagi ei saa teda enam takistada oma uude koju kolimisel.