Bellini

Bellini
Nimi:Bellini
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BELLINI LEIDIS OMA KODU! AITÄH!

Bellini on imeilus umbes seitsme aastane kassike, kelle eelnev elu oli üsna kehvakene. Nagu meie ei saa valida vanemaid, nii ei saa kassidki valida, kuhu koju nad sattuvad. Bellini eelmist elu vürtsitasid pererahva joomapeod, alailma tühi toidukauss ja ebakindlus, kas saab ööseks tuppa, või tuleb end kuhugi keldrisse peita... Paar kuud tagasi kõik muutus – ebakindla pererahva asemel jõudis ta meie Lõuna-Eesti suurimasse hoiukoju ja tundus, et elu läheb paremaks. Läkski, aga mitte nii kähku. Selgus, et eelmise elu vintsutused olid kiisule jälje jätnud ja tal oli väga raske toime tulla kodus, kus peale tema oli veel paarkümmend paikäe ihalejat.

Aga Bellinil vedas ja ta kolis oma praegusesse hoiukoju, kus ta saab kosuda ja kohaneda. Ning ootamatult sai kohutatud kiisust tõeline mängumaias sõbrake, kes igal öösel poeb hoiuperenaise voodisse, sest kodusoojusest ei saa ju kunagi küllalt. Üks asi on küll kindel – toidukauss peab alati täis olema, sest endised näguripäevad pole veel meelest läinud. Ja kui maitsev konserviamps on silmapiiril, siis on Bellini kõigeks valmis. Rääkimata paide nautimisest. Sülle ta küll veel ei tule, ent kaugel seegi aeg enam on. Tuleks vaid see päriskodu juba rutem, siis saab Bellini näidata kogu hellust, mis temas peidus.

Kui tahad Belliniga tuttavaks saada ja oled valmis sellele iludusele pühenduma ja talle uut kodu pakkuma, täida, palun, kõigepealt meie kiisuvõtja ankeet ja hoiukodu kutsub Sind külla.

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Bellini isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee

Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, tuleb Belliniga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Bellinil on oma pass, ta on kiibistatud, steriliseeritud ja saanud regulaarset parasiiditõrjet.