Benno

Benno
Nimi:Benno
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LÄIKIVA SIIDIKASUKAGA SÕBRALIK BENNO OTSIB OMA ISIKLIKKU PAIKÄTT!

See imeilus 2019. aasta aprillis sündinud triibuline kassipoiss on Benno, kes kolis kassituppa 2019. aasta 24. septembril Ülgase külast. 

Benno on meeletult armas kassipoiss, kes laseb ennast ilusti paitada ja lubab inimesi enda lähedale. Benno on veel pisut arg, kuid koduses keskkonnas saab ta oma argsusest kindlasti lahti. Benno-poiss naudib paitamist väga, surub silmad kinni ja hakkab mõnulema ning on näha, et poisile lähedus tegelikult meeldib. Bennot on tõeline lust paitada, sest kiisupoisi imeilus vöödiline kasukas on justkui imekallis siid, mis lausa liugleb käe all. 

Kuigi kiisu on natukene pelglik, pole temas üldse agressiivsust ning kui koservijagamiseks läheb, on poiss kohe platsis, sest konserv maitseb talle meeletult. Noor Benno nii väga ootab, et keegi teda lõpuks tähele paneks ja oma koju viiks, ta on tõesti täiesti imeline tegelane, kes väärib oma sooja diivanit, millel ööd ja päevad pikutada ja paitamist nautida.

Benno on viisakas poiss ja ta teab, et koju ei tasu tühjade käppadega kolida ning endaga võtab ta kaasa kingipaki ProPlanist! 

Kui sa tahad armasle paimaiale Bennole kodu pakkuda, siis vajuta siinsamas olenavel "soovin seda loomakest!" nupule, tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet ning peagi võtab Benno vabatlik sinuga ise ühendust!