Benno ja Bernhard

Benno ja Bernhard
Nimi:Benno ja Bernhard
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

September 2018. Punased kassipoisid leidsid endale uue kodu :)

Kaks tühja korterisse nälga surema jäetud kassi - nii algas nende lugu.

Ühest väikesest maakohast, kus püsti ka mõned kortermajad, saime äreva teate, et naabrid näevad kasse aknal nutmas, aga pererahvast ei paista olevat.
Korteriomanikuga ühendust võttes selgus, et kiisud juba kolm nädalat seal omapead, ilma söögi-joogita. Korter oli tühi ja tagasimineku plaane perel polnud. Uude ellu polnud kasse vaja....Omanik arvas, et keegi käib seal söötmas, aga see keegi ei teadnud asjast midagi, et temale kiisude eest hoolitsemise kohustus on pandud. Juulis olid palavad ilmad, kiisudel olid jalgade all juba verised lamatised aknalaua peal istumisest ja ootamisest... Nad olid hirmsasti janus ja kui algul süüa said, siis oksendasid välja. Õnneks said nad tänu naabritele sealt päästetud.
Kiisud on küll veel räsitud, kuid ometi pole nad usku inimestesse kaotanud ja on väga paimaiad. Nad said endale nimeks Benno ja Bernhard. 
Benno on umbes kolme- ja Bernhard viieaastane. Benno olukord oli viletsam, ta oli nälginum ja vaevatum kui teine kiisu. Bernhard oli väga õnnelik pääsemise üle ja soovib väga inimest kallistada ja musitada. Pildil on näha teda nö. puukallistajana, samamood kallistab ka inimese jalga, kui too hakkab ära minema.
Kiisud on praegu teistest eraldatud vanasse sauna. Hoiuperenaine käib neid vaatamas ja toitmas hommikul ja õhtul, kuid kiisudel on igav, nad tahaksid nii suhelda.
Kas leiduks neile päästetuile ka oma päriskodu või kasvõi hoiukodu, kus poleks nii palju teisi kasse?
Praegu on neil ainult igav, kuid kui ilmad lähevad külmemaks, siis vana saun ei ole köetav ja neil hakkab lihtsalt väga-väga külm.
Palun pakkuge neile õnnetuile (hoiu)kodu, kus neid enam kunagi ei hüljata!