BENTLEY

BENTLEY
Nimi:BENTLEY
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BENTLEY ON ÕNNELIKULT OMA KODUS!

Kodusoojust otsib üks fantastilise iseloomuga 5,8 kg isane täiskasvanud kass.

Nii suurepärase kasukaga nagu oleks tegemist tõukassiga (tõesti, mitu inimest on minult küsinud kassi tõugu:). Iseloomult on tegemist väga sotsiaalse ja sõbraliku kassiga. Tuleb ise sülle, et keegi sügaks, paitaks. Sobib väga hästi ka lastega peredesse - tee pai, võta sülle, katsu kõhtu või mida iganes - ta pole kordagi hammustanud või kriimustanud, lihtsalt nii suure südamega loom. Ei pirtsuta söögiga, isu on tal hea, või isegi liigagi hea:) Kõik mis peremees annab, ära süüakse ja oh seda tänu, kui kõht on täis :) Kassi super omadus on, et kodus jääb mööbel terveks! Kass ei kraabi ega lõhu asju. Igati viks ja viisakas härra!

Öösel on pigem rahulik, vahest harva võib lühikese mängu üles võtta, aga pigem arvestab pererahvaga, kes magada soovivad. Ja hea meelega ronib kaissu kui vaid lastakse.

Kassi tervis on igati hea (kuuleb, näeb, hambad rahuldavas olukorras). Kass peaks uues kodus jääma kindlasti ainult toakassiks. Kuna Fiv test näitas positiivset (imuunpuudulikkus), siis terves, turvalises keskkonnas on tal lootust elada kaua (kauem). FeLv negatiivne.

Kui Bentley jäi Sulle silma, vajuta „Soovin seda loomakest”