Bert

Bert
Nimi:Bert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

RUMMIPALLI TAHAD?
Ilus süsimust ja valgevurruline rummipallike Bert otsib kindlakäelist ja kannatlikku kodu, kes võtaks vaevaks tema usaldus võita. Seniks kuni ta otsib, siis ootab ta kannatlikult kassitoas, näitab vabatahtlikele keelt, vingerdab, kui peab pildil poseerima ning vaatab sind imestunud pilgul, kui püüad talle selgeks teha, et ta võiks vaadata seda kujutletavat linnukest kaamera kohal.
Bert on kassitoas olnud juba liiga kaua. Lausa nii kaua ei ole keegi teda märganud, et oleme ta sujuvalt “pensionäriks” tituleerinud, kuigi tegelikult on temas uudishimu ja soovi inimkontakti järgi küllaga. Lihtsalt Bert kardab veel, aga tal ei ole häält, et seda külastajatele öelda. Ta pole ammu enam draakonpoiss, kes iga inimest nähes ellujäämisinstinktist kähises või paukus, nüüd on ta meie armas rummipallike.
Bert on pärit Manija külast suurest kassikolooniast ning on kasvanud kogu oma senise elu teadmisega, et enda eest tuleb seista. Ta ei olnud enne meid kohanud inimest, kes oleks tema vastu hea ja seega ei saa me talle ka pahaks panna, kui ta mõnikord ehmatusest meie pihta puhub. Seda ei muuda ilmselt kergemaks see, et Bert elab koos paljude kassidega - oma koduses keskkonnas läheks see sõbralik juturaamatute lugemine ja peamassaaži nautima õppimine ikka tunduvalt kiiremini.
Bert on sündinud umbes 2012 aastal, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, saanud regulaarselt parasiiditõrjet ning kastreeritud - täiesti valmis ponks poiss Sinu diivanit kaunistama. Ta palub Sinult ainult seda, et peatu hetkeks ja anna talle sisseelamiseks aega.
Kui otsid oma ellu uut väljakutset, siis unusta benjihüpped, seiklusreisid ja võta endale selles kiires maailmas aega. Äkki oled just Sina see, kes võiks anda võimaluse kellelegi, kes veel ei tähenda kellelegi midagi.