Bert

Bert
Nimi:Bert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Ilus priske mustakarvaline ja valgevurruline draakonpoiss Bert otsib kindlakäelist ja kannatlikku kodu, kes võtaks vaevaks tema usalduse võita. Seniks kuni ta otsib, siis ootab ta kannatlikult kassitoas, näitab vabatahtlikele keelt, vingerdab, kui peab pildil poseerima ning vaatab sind imestunud pilgul, kui sa püüad talle selgeks teha, et ta võiks vaadata seda kujutletavat linnukest kaamera kohal. Vahepeal, kui talle sulepulgaga pai teeme, siis puhub ka meie pihta, aga oleme ausad, ta arvab, et ta jätab endast kurjema mulje, kui ta tegelikult on.

Ja kui päris aus olla, siis peale aastast sotsialiseerimise protsessi lubab meie kunagine väike (tegelt mitte nii väike) draakonpoiss endale ka juba pai teha.

Bert on pärit Manija külast suurest kassikolooniast ning on kasvanud kogu oma senise elu teadmisega, et enda eest tuleb seista. Niisiis seisab ta ka siis kui tegelikult võiks rahuga peamassaaži nautida. Seniks kuni vabatahtlikud tema usalduse võidavad, siis pakume talle lihtsalt seltsi suviseid juturaamatuid ümber jutustades või pehme sulepulgaga pai tehes.

Kui otsid oma ellu suveks uut väljakutset, siis unusta benjihüpped, seiklusreisid ja võta enda hoole all hoopis draakonpoiss Bert, põnevus garanteeritud.