Berta

Berta
Nimi:Berta
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KASSIMAMMA BERTA NELJANDAKS AASTAKS LÕPUKS KOJU! ????
Tagasihoidlik, aga rahulik aknalauakass Berta on inimeste vastu praegu veel pigem umbusklik. Siiski on ta näidanud hoiukodus palju potentsiaali saada lähitulevikus ka diivanikassiks ning otsib kedagi, kes oleks valmis selle võimaluse talle andma. ????
Bertale meeldib salaja vildist pallidega mööda tuba jalgpalli mängida ja ruumis toimuvat jälgida kõrgelt kapi otsast, mugavast kassipuu pesast või söögilaua taga tooli pealt.???? Paisid meeldib talle esialgu veel ainult turvalises kapinurgas või pesas viibides vastu võtta.
Kuna sageli on varjupaigakassid sattunud meie erinevate lugude tõttu, siis ei ole alati lihtne öelda, et kui vanad nad on, aga arvatakse, et Berta vanus võiks jääda umbes 5-6 eluaasta vahele. Ta oskab käia liivakastis, on läbinud esmased meditsiiniprotseduurid ning on ka steriliseeritud ja kiibistatud. Berta asub hetkel Tallinnas hoiukodus, kuhu on võimalik temaga soovi korral tutvuma tulla.
Kui tunned, et oled valmis ühele elu näinud triibikule armastust ja hoolt pakkuma, siis Berta ootab teie loomasoovija ankeete, misjärel võtab tema hoiukodu teiega ühendust.