Berta

Berta
Nimi:Berta
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BERTA OTSIB OMA INIMEST JUBA KAKS AASTAT!

Tagasihoidlik, aga rahulik aknalauakass Berta on inimeste vastu praegu veel pigem umbusklik, kuid on hoiukodus lühikese aja jooksul näidanud palju potentsiaali saada lähitulevikus ka diivanikassiks ning otsib kedagi, kes oleks valmis selle võimaluse talle andma. Bertale meeldib vildist palle mööda tuba taga ajada ja ruumis toimuvat jälgida kapi otsast või söögilaua taga tooli pealt. Paisid meeldib talle esialgu veel ainult turvalises kapinurgas või pesas viibides vastu võtta. Bertale meeldiks minna päriskoju, kus oleks teine seltsiv kass juba ees olemas, et koos oleks julgem.

Kuna sageli on varjupaigakassid sattunud meie erinevate lugude tõttu, siis ei ole alati lihtne öelda, et kui vanad nad on, aga arvatakse, et Berta vanus võiks jääda umbes 3-4 eluaasta vahele. Ta on läbinud esmased meditsiiniprotseduurid ning on tänaseks ka steriliseeritud. 

Kui tunned, et oled valmis ühele elu näinud triibikule armastust ja hoolt pakkuma, siis Berta ootab teie loomasoovija ankeete, misjärel võtab tema hoiukodu teiega ühendust.