Betty

Betty
Nimi:Betty
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VEETLEV LEEDI BETTY OTSIB OMA UNISTUSTE PALEED, KUS IGAVESTI OMA ARMASTATU KAISUS OLLA

 

Betty on umbes 2020. aasta mais sündinud imeilus pikakarvaline hall kiisuke. Kui ta Vabariigi aastapäeval meile jõudis, pidime ta kauni karva kahjuks maha ajama, sest see oli kohutavalt pulstunud ning tegi kiisule valu. Sellest hoolimata on Betty väga tubli ja jalutab kassitoas ringi nagu modell. Ta on tõesti printsessi tiitli vääriline!

 

Hall printsess kolis Pesaleidjasse 24.02.2021 Jõelähtmelt ning on seetõttu veel arg, joostes inimese lähenedes kuskile rohkem peitu. Samas ei ole ta aga kuri ega vägivaldne, pigem lihtsalt jookseb kratsipuu taha, sest sealt teda küll keegi ju ei leia! :D 

 

Bettyle meeldivad väga maiused, neid sööks ta päev läbi, kui vaid saaks. Ehk tee tema südamesse on läbi pika maiuste rivi! Me võime aga kinnitada, et Bettyst saab kindlasti sõbralik kass, kui ta vaid oma koju saaks. Kassitoas on nii paljude kasside ja külalistega stressirohke ning ta vajaks lihtsalt aega ja rahulikku nurgakest, kus oma uue omanikuga harjuda. On juba kaugelt näha, tema imeilusatest rohelistest silmadest, et see pikakarvaline printsess soovib oma südant kellelegi avada!

 

Hall kaunitar oskab tublisti liivakastis käia, süüa paluda ja lõunauinakuid teha. Lisaks: vaesekese pulstunud karv pole tema süü - Betty on väga puhas kiisu, kes hoolitseb oma karva tagasikasvamise eest iga päev käpaduši all käies!

 

Kui Sulle jäi silma meie imeilus Betty, siis vajuta allolevale nupule "soovin seda loomakest!" :)