Bianca

Bianca
Nimi:Bianca
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Elust tüdinud Bianca otsib uut lootuskiirt!

 

Mis tunne oleks teil, kui te olete pidanud umbes üheksa aastat tänaval ellu jäämise eest võitlema? Ilmselt tekitaks see kurbust, hirmu, viha, tüdimust ja skeptilisust teiste vastu ning seda kõike korraga. Võib aimata, et täpselt selliseid tundeid tunneb Pesaleidja kassitoas elav Bianca. 

Bianca lummavalt kaunid kuldkollased silmad on täis kurbust ning väsimust. Nendest silmadest peegeldub suur soov rahule ning vaikusele. Täpselt kõike seda, mida ei ole Bianca ilmselt kunagi tunda saanud ning 130 kassiga tuba jagades ei saa ka praegu. 

Meie vabatahtlikule tundub, et Bianca hoiab enda ümber kaitsekihti, mis hoiab teda järjekordse pettumuse eest. See kaitsev kiht muudab Bianca omaette hoidvaks ning pigem tagasihoidlikuks kassikeseks. Täpselt selliseks kassiks, kes vaatamata oma imekaunile valgele kasukale, siiski silma ei jää. Samas see kaitsekiht ilmselt hakkab vaikselt kaduma, kui Bianca jõuab lõpuks enda jaoks turvalisse ning rahulikku keskkonda.

 

Kui just sina oled see inimene, kes soovib tuua ühe keskealise kassi silmadesse tagasi sära ning rõõmu, siis anna sellest meile märku. Selleks vajuta siin samal lehel "Soovin seda loomakest".

 

PS! Oma päriskoju võtab Bianca kaasa kinkekoti Purina poolt.