BIANCHI

BIANCHI
Nimi:BIANCHI
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

07.08.2019 BIANCHI LEIDIS ENDALE TOREDA KODU!

 

VÄIKE PREILI BIANCHI OOTAB KODUPAKKUMISI.

Bianchi sündis märtsikuu lõpus Viimsi vallas kodutute kasside koloonias. Ta kasvas metsiku kassipojana, inimesi nägi ainult kaugelt ja võitles ellu jäämise eest teiste kasside hulgas. Õnneks, kassipojale naeratas õnn ja ta kolis Pesaleidja hoiukodusse.

Algul, pisike väga kartis inimesi ja ei tulnud kunagi välja oma peidupaigast kui teadis, et lähedal on inimesed. Nüüdseks on hirm kadunud ja Bianchi on palju julgem. Ta mängib meelsasti inimestega, jumaldab erinevad mänguasju ja pallikesi ning armastab ronida kraapimispuul. Talle väga meeldib paisid saada ja nurrub tänulikult vastu. Võõrastele inimestele ta kohe vastu ei jookse ja sülle ei poe, pigem vaatab eemalt ja peidab ennast, kuid mõne aja pärast tuleb juba uudistama. Kui Teile paistis silma Bianchi ja olete valmis andma talle võimaluse saada lemmikloomaks, palun täitke ankeet ja hoiukodu võtab Teiega ühendust.

Kassike on kiibistatud, saanud parasiidivastase tõrje ja esmase vaktsiini ning omab veterinaarpassi. Oma päris koju minnes, saab ta kaasa Pro Plani kinkekoti.