Biata

Biata
Nimi:Biata
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Biata lahkus kahjuks Vikerkaarele 22.10.19.

 

 

VAJAME HÄDASTI HOIUKODU

Nüüd on käes aga hetk, kus praegune hoiukodu ei saanud enam Biatat hoida. Me ei uskunud keegi, et selline tore kass otsib päris oma kodu lausa 3 pikka aastat ja endiselt ei ole seda päris oma inimest leidnud. Kuna aga Biata vajab hetkel ravi, siis on vaja Biatale kiiresti kiiresti leida hoiukodu, kus ta saaks oma tervise korda. Ta ei võta palju ruumi ega ka mitte aega! Kui Sinul oleks tema jaoks väike nurgake, siis aita palun päästa see õrn hingeke, et ta ei peaks uuesti kogu maailmas pettuma ja end kassitoas inimeste poolt hüljatuna tundma. 

Hoiukodult ootame, et tal oleks võimalik vajadusel Biataga meie koostöö kliinikut külastada (Pesaleidja kulul) ning et ta saaks kassile vajaliku koduse ravi teha (ravimit tuleb anda hommikul ja õhtul, kass sööb selle ilusti konservi sees ära). Tuleb siiski arvestada ja kannatust varuda, sest Biata on arglik kass.

MIDA PEAB TUNDMA KASS, KELLEL EI OLE MITTE KEDAGI EGA MITTE MIDAGI?

Ei ole oma inimest, kes teda rasketel hetkedel toetaks ja ei ole ka oma turvalist nurgakest, kus keerulised ajad üle elada.

Biata elu on olnud keerdkäike täis.  Kuigi tal polegi vanust eriti palju, on see imepisikest kasvu kassipreili pidanud juba nii palju üle elama. Tänavaelust ma ei räägigi, aga kõige hirmsam ühele kassile on ilmselt kui ta oma kodus tagasi varjupaika tuuakse. See murrab südameid, olen näinud teiste kasside pealt, kuidas nende tervis selle stressi ja kaotusvalu peale üles ütleb või nende käitumine muutub päeva pealt. See on loomakese vaikiv appihüüd- sest tema ju sõnadega end väljendada ei oska. 

Kujutate ette kui pärast sellist reetmist otsustab arglik kass siiski kahejalgsele veel võimaluse anda? Hoiukodus, kuhu ta mõni aeg tagasi läks, avas Biata end lõpuks ning lubas inimesel endale pai teha, ta õppis inimest usaldama. Edusammud tulid vaikselt, aga kindlalt. Biata hakkas inimese seltskonda nautima ning tema igapäevatoimetustele kaasa elama. Tema jaoks oli loodud sõprus oluline- keegi hoolitseb ta eest lõpuks ometi!