Bima

Bima
Nimi:Bima
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OLEN KODUS ! :)

Mina olen Bima, ma olen leebe ja veidi tagasihoidlik tüdruk Jõelähtme külast. Pesaleidjasse kolisin ma koos õdede-vendadega 31.01.19.

Pean tunnistama, et ma olen oma lühikese elu jooksul elanud ainult koos kassidega, seega need suured kahejalgsed, kes meiega siin tegelevad tunduvad esmapilgul hirmutavad, aga tegelikult on nad toredad. Nad toovad meile süüa, teevad meile pai ja ajavad meiega juttu. Kassid päris niimoodi ei käitu. 

Olen emalt ja isalt kaasa saanud pika karvkatte, kus valge karva sisse on põimitud veidi triibulisi mustreid. Ja mulle väga meeldib, kui vabatahtlikud mulle tasakesi jutustades pai teevad. Ma arvan, et mulle võib see tulevane sülekassi elu täitsa meeldima hakata. 

Lisaks sellele, et ma olen uskumatult ilus, on mul ka isiklik kiip, olen saanud vaktsiini ja parasiiditõre ning käinud ära ka steriliseerimas, seega põhimõtteliselt olen ma valmis kolima oma päris koju. Vabatahtlikud räägivad, et see päris oma kodu pidi väga lahe ja soe koht olema, seega kas äkki Sina, kes Sa just minu profiilil peatusid, oled äkki minu inimene?