Bingo

Bingo
Nimi:Bingo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAUNIS KARVAPALL BINGO ON ELANUD KASSITOAS 936 PÄEVA!

 

Bingo tuli meile kassituppa Lääne-Virumaalt tegelikult kassipojana. Ta oli umbkaudu nelja-kuune pisike karvapall, kes kartis inimest, sest oma varases lapsepõlveeas puudus tal positiivne kontakt inimesega. Kes teab, mis tingimustes ta sealses koloonias kasvas, kuid tõsiasi oli see, et süüa oleks ta vajanud tunduvalt rohkem kui ta seda sel hetkel sai. Lisaks on tänavatel elades väga paljud ohud liigagi käegakatsutavad, mistõttu tuli Bingo meile oma kodu otsima. Kaua ta ootama ei pidanud ja nii jäi ta silma kiisut otsivatele noortele, kes paraku aga väga lühikese aja jooksul Bingo oma arglikkuse tõttu meile tagastasid. See oli aga väga suur tagasilöök Bingo arengus.. 


Et positiivseid kogemusi oma elus inimestega oli niigi puudulikult tema elus, siis kassituppa tagasikolimine oli veel üks negatiivne kogemus tema elus. Meie õnneks ei ole Bingo agressiivne, vaid lihtsalt kardab ega suuda usaldada inimest sajaprotsendiliselt. Sellegipoolest on ta väga uudishimulik ja on pea alati nina pikalt ootamas seal, kus inimene askeldamas on. Ta jälgib inimese liigutusi, armastab meeletult seda, kui talle konservi pakutakse ( ka sõrmeotstelt sööb ilusti kõik ära! ) ning maiuste ja sulepulkade järele on see ilus kutt lausa pöörane!
Peaaegu tuhat päeva on oodanud Bingo, et ta kellegi südame võluks ja et just tema silma jääks. Bingo kasutab korrektselt liivakasti, kannab väga ilusti hoolt oma puhevil ja koheva kasuka eest ning on lisaks sellele ka igas mõttes täiskomplekt - kastreeritud, vaktsineeritud, saanud korrapäraselt sise- ja välisparasiiditõrjed ning omab ka kiipi. Kaasa võtab ta kojutulekuks Pro Plani kinkepaki, et kolimine pisut valutumalt mööduda võiks.