Bonnie

Bonnie
Nimi:Bonnie
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Bonnie jõudis Pesaleidjasse 30.08.2022 Paljassaarest. Tüdruku vanuseks on 3-kuud, ehk sündinud on umbes 25.05.2022. Karvkate on ilus triibuline koos valgete sokkide ja natukese kõhualusega.

Bonnie on veel inimeste suhtes natukene kahtleval seisukohal, kuna tema elu algas tänavatel ja tal puudub varasemalt kokkupuude inimestega. Samas on
aga kiisu teinud juba lühikese ajaga märkimisväärseid arenguid ja on näha, et usaldus hakkab vaikselt tekkima. Talle on vaja lihtsalt natukene aega anda, sest sisimas soovib ka tema saada hellust ja tähelepanu.

Mänguisu on Bonniel suur. Tema lemmikuks mänguasjaks on kujunenud väike pehme kaktus, mida ta mööda tube kihutades taga ajab. Usun, et nii mõnigi isiklik rekord on selle käigus sündinud. Väga palju põnevust tekitavad ka erinevad käeliigutused ning siplevad varbad teki all.

Bonniel on ka tehtud peaaegu kõik protseduurid mis vaja. Tal on kiip, pass, vaktsiinid ja on ka saanud parasiitide vastased tõrjed. Ainult
steriliseerimine on veel tegemata, kuid seda saab ta ka peale kolimist teha, kui on veidi juurde võtnud.

Kui Sa tunned, et sinu perest on puudu just selline vahva kiisupoeg, siis klõpsa nupul "soovin seda loomakest" ja hoiukodu võtab esimesel võimalusel Sinuga ühendust. Hetkel asub Bonnie oma hoiukodus Nõmmel.