BOREAS

BOREAS
Nimi:BOREAS
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Tere!

Mina olen Boreas. Sündisin tänaval, elasime seal koos oma vendade ja õdedega ühes vanas koerakuudis. Omapäi oleks päris hirmus olnud sest emme kadus kuskile ära, aga üks sõbralik kassionu võttis meid oma käpa alla. Ühel päeval püüti meid aga kinni ja mind vennaga viidi ühte kohta – hoiukoju! Alguses oli hirmus, aga siis hakkas mulle täitsa meeldima – siin on soe, nälga tundma ei pea ja magada saab nii, et külje all on pehme. Hoiuperenaine on sõbralik ja hoolitseb minu eest, aga teate kui raske on kedagi usaldada, kui sa ei ole mitte kunagi kedagi usaldanud! Pärast 2 kuud hoiukodus otsustasin, et hoiuperenaine võib mulle pai teha. Kuna mul on pikk karv, siis olen lubanud hoiuperenaisel end isegi harjata! Pai ja sügamine on mõnus, aga aeg-ajalt tuleb ikka hirm peale.

Muidu meeldib mulle venna ja hoiukodusõbraga mängida ja mängimiseks kõiksugu huvitavaid asju otsida (kui me vennaga perenaise ehtekausis sobrasime, siis saime küll pahandada). Liivakasti oskan kasutada. Söön hästi nii krõbinaid kui konservi ja kui hoiuperenaine turul käib, toob ta sealt mulle kilu.

Palun täida minu kohta ankeet, kui sa mind endale tahad. Kõige rohkem meeldiks mulle koju minna koos oma venna Assuriga, sest me oleme ju koos nii harjunud, aga ma võin üksi ka tulla.
Lisaks annab ProPlan meile uude koju kaasa ka kinkepaki :)