Boss

Boss
Nimi:Boss
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

SUURE HINGEGA PISIKE KIISUPOEG BOSS

See pisike SUUR TEGIJA on Boss. Boss on alles 3-kuune beebike, aga ta ise arvab, et ta on juba suur kass ja toimetab oma kassiasju juba sedasi, nagu ta oleks 7-kilone volask. Näiteks sööb ta suurte kiisude toas endast 4 korda suuremate kiisude eest toidu ära ja oma madalate äärtega beebiliivakasti kasutas ta vaid paar korda ning hakkas seejärel suurte kiisude hop-in liivakasti kasutama.

Oma mõne kuu pikkuse elu jooksul on Boss juba hästi palju jõudnud ära teha. Pisike sündis Harku vallas Romantiku tänaval kodutu kiisu perre. Tema ema kartis inimesi ja õpetas seda ka oma lastele. Boss pole aga nii osav nagu tema ema ja nõnda sai seda peret tänavalt püüdnud inimene Tõnise ja tema õekese kenasti kätte. Õekene adopteeriti kohe. Boss kolis Pesaleidja varjupaika, ning peale tervisekontrolli ja parasiiditõrjete saamist leidis imekiiresti ajutise peatuspaiga Pesaleidja vabatahtliku juures kodus, et päris enda kodu ootamine oleks mugavam. Bossi ema püütakse endiselt, et ka tema korda teha ja talle hea ja armastav koduke leida.

Boss ei ole veel sülekiisu ning hea meelega veel ise inimese juurde ei jookse. Kui ta kaissu võtta, siis ta veel susiseb oma titahäälega, aga see harjumus kaob iga päevaga. Mänguisu on lapsekesel suur ja eriti meeldib talle hästi kõrge kratsipu otsas peesitada ning aknast välja vaadata :) Nagu väike vana kass!

Kui soovid oma perre sellist kaunist kiisupoissi, siis täida Pesaleidja ankeet ja Bossi hoiukodu saab kohtumise kokku leppida.

Uude koju kolib kassipoeg koos ProPlani poolt kokku pandud kinkekotiga.