Bounti

Bounti
Nimi:Bounti
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BOUNTI  LEIDIS KODU 02.03.19!

PUHAST TÕUGU TRIIBULINE KODUKASS, OTSIB SUUREPÄRAST KODU!

Bounti on üks väga armas kass. Kuna tegu on ühe täiesti eheda triibulise kodukassiga, siis tõule omaselt on ta iseseisev ning ei armasta väga sülle võtmist ega väntsutamist. Samas kui inimene pakub oma kätt paitamiseks, siis sellest ei ütle Bounti peaaegu mitte kunagi ära. 

Kuna ehedad kodukassid on juba oma loomupoolest ühed mugavad loomad, siis Bounti oma uues kodus väga palju tüli ei tee ning palju ka ei vaja. Talle täiesti piisab kui kodus on üks eriti mugav diivan, kus ta rahus oma päevi saab magades mööda saata. Lisaks piisab kui joogikausis on alati värske vesi ees ning kui kõht tühjaks läheb oleks seda täitmas maitsev ning hea kvaliteediga toit.  Õhtuti, kui pererahvas koju tuleb, siis ilmselt naudiks ta  hea meelega inimestega koos diivanil olemist. 

Ühesõnaga on Bounti puhul tegemist ühe väga mugava kassiga, kes võiks sobida peaaegu igale tulevasele kassiomanikule. Tänu oma rahulikule iseloomule ning iseseisvusele on Bountiga väga kerge hakkama saada ka algajal loomaomanikul. Kuna Bounti on suhteliselt madala energiatasemega kass, siis ei vaja ta ka palju ruumi, seega sobib ka elama mõnda väiksemasse korterisse. Ilmselt oleks Bountil natukene raskem harjuda väga lärmakas ning paljude lastega keskkonnas, kuid samas oma lepliku iseloomu tõttu ta ilmselt suudaks siiski kohaneda ka sellises keskkonnas. 

Seega kui soovid Bountile kodu pakkuda, siis vajuta julgelt siin samal lehel nuppu "Soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija küsimustik ja tule triibikute kuningannale külla!