Brad Kitt

Brad Kitt
Nimi:Brad Kitt
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Detsember 2018a. Brad leidis uue kodu!

Nurrumootor Brad Kitt on isane pika karvaga kassinooruk, kes on nime saanud kuulsa näitleja Brad Pitti järgi. Nagu tema kuulus õde, Katy Purry´gi, siis armastab Brad kuulsust, naudib fotografeerimist ja intervjueerimist ning kassitoitu tuleb talle serveerida vaid kõige peenematest kassinõudest. Brad kasvas koos oma õekesega üles Ida-Virumaal ning tema ema tõi ta ühe suvila õuele.

Brad on inimsõbralik kiisu, kes laseb end katsuda, nurrub ning hoiab hoiuinimeste igapäevatoimetustel silma peal. Bradile meeldivad sulepulgad, pallidega ja hoiukodu koera sabaga mängida ning hoiuinimestele öösel voodisse nurruma tulla. Kassi eripäraks ongi see, et ta on tõeline nurrumootor - ta nurrub kui tahab süüa, kui näeb inimest, kui tahab mängida, kui tuleb oma hoiuinimesi tervitama - Bradile lihtsalt meeldib nurruda. Lisaks meeldib talle ka vesi - käppapidi koera toidus solberdada on tema jaoks väga lõbus. Brad on ka tõeline gurmaan ning igasuguse krabina ja toidulõhna peale on ta kohe platsis. Brad tuleb ees uudistama ja siis Katy kohe järgi, õde vennast maha ei jää. Seetõttu oleks ka hea, kui kiisud saaksid uude koju minna kahekesi. Või siis oleks Bradi uues kodus juba mängusõber ees ootamas. sest Bradi lemmiktegevuseks on kahtlemata mängimine. 

Brad asub hoiukodus Tallinnas. Ta sobib perre, kus on ees juba teine kass mängusõbraks, lisaks klapib ta hästi ka koertega.

Brad on kiibistatud, kastreeritud, saanud parasiiditõrjed ning saab varsti ka vaktsineeritud