Brenda

Brenda
Nimi:Brenda
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA JA ÕRNA ISELOOMUGA BRENDA OTSIB OMA PESA!

Brenda on nüüdseks praeguses hoiukodus viibinud juba tublisti üle aasta. Kassituppa jõudes oli kiisu äärmiselt alakaalus ja vajas kiiresti hoiukodu, kuna elu paljude teiste kassidega tekitas talle niivõrd palju stressi, et keeldus lõpuks täitsa söömast. Ütlen ausalt, et hoiukodus olles pole tal kordagi enam mitte-söömisega probleeme olnud, vaid pigem on kerges ülekaalus, kuna on väga söögimaias. Seetõttu üritan ta söömist hetkel natuke pigem piirata. 

Üleüldiselt on Brenda väga perfektne kass. Oma päevad veedab ta magades, mängides, süües või kassikrutskeid tehes. Ta on üsna paimaias ja armastab lähedust, tuleb alati ukse peale tervitama, kui koju jõuan, ühtegi  tervisehäda ma ei ole tal täheldanud ja on alati ilusti liivakasti kasutanud. Kui tulevad külalised, on nurrik uudishimulik ja meelsasti suhtleb/mängib nendega, või siis lihtsalt vaatleb. Üks naljakas harjumus on Brendal ka: wc-sse või duši alla minnes on tal vaja alati kaasa tulla ja nö valvata. Öösiti meeldib kiisule inimese läheduses magada, kuid ööund ta üldiselt ei häiri. Ainult hommikul, kui tal kõht tühjaks läheb, tuleb väga vaikselt äratama. Paneb käpa õrnalt põse peale, kõdistab vurrudega ja nurrub - selles suhtes väga viisakas. Olen temaga paar korda ka traksidega õues käinud, neid laseb ilusti peale panna ja õues talle meeldib, kui on vaikne ja rahulik. Küüsi laseb ilma suurema puiklemiseta lõigata, kuid siiski oleks talle hädavajalik soetada kraapimispuu, kuna kraapida talle meeldib ja ilma selleta võib ta mööbli kallale kippuda. 

 

Kui oled Brendast huvitatud, palun tutvu kassivõtmise tingimustega ja täida ankeet, klikates rohelist lahtrit “Soovin seda loomakest”. Seejärel saame aja kokku leppida ja võid karvakera vaatama tulla. Brenda on saanud vajalikud parasiiditõrjed, vaktsiinid, tal on kiip ja on ka steriliseeritud. Lisaks on ta lemmikloomapassi omanik.