BRIE - VÄIKE KOOMIK KODUOOTEL

BRIE - VÄIKE KOOMIK KODUOOTEL
Nimi:BRIE - VÄIKE KOOMIK KODUOOTEL
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must

Pildid


Rohkem infot

11.10.2020 Mozzarella ja Brie on oma kodu leidnud!
 
Brie ja tema vend Mozzarella on loovutusikka jõudnud kassipoisid, kes on valmis nii eraldi kui koos (mõlemad noogutavad selle peale) oma päris koju kolima!
Tegelikult on see paras ime, et nad üldse elus on. Nende ema sattus meile tiinena Ida-Virumaalt ja tõi kassitoas ilmale kolm poega. Ema ei olnud kahjuks enam kauaks – ta lahkus meie hulgast neerupuudulikkuse tõttu. Ka üks poegadest oli liiga nõrk ning ei pidanud kahjuks vastu. Kui see oleks juhtunud tänaval, oleksid ka nende kahe poisi ellujäämisvõimalused olnud pea olematud.
Brie ja Mozzarella kasvavad ja kosuvad täna Pesaleidja hoiukodus teiste suurte sõbralike kasside valvsa hoole ja hea kasvatause all. Nad on aktiivsed ja mängulusti täis - müravad, ronivad ja õpivad iga päevaga aina uusi trikke.
Nad oskavad ise süüa ning õpivad just tragilt liivakasti kasutamist. See tuleb juba päris hästi välja, vaid vahel harva juhtub mõni äpardus, kuid hoiukodu sõnul saab selle asja kojumineku ajaks tip-top korda. Koju kolimise ajaks saavad mürgeldised endale nii kiibid kui päris isiklikud maailmavallutamiseks väljastatud kassi-passid.