Brikk

Brikk
Nimi:Brikk
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEPEHME KASUKA JA MALBE ISELOOMUGA KIISUPOISS!

Brikk on armas ja vahva kiisupoiss, kes kolis Pesaleidja varjupaika Lääne-Harju vallast, Paldiskis asuvast suvilast 20.01.2023. Ta on meie hoole all olnud veel üsna lühikest aega, kuid selle aja jooksul oleme näinud, et väga paljude teiste kassidega koosviibimine mõjub talle stressirohkelt ning imeilusa, tiheda ja paksu kasukaga kassipoiss on järjepanu vaatamata korras vere- ja tervisenäitajatele aina saledam ja karvkate järjest hõredam. 

Iseloomult on ta veidi arglik aga siiski heatahtlik ning väga mänguhimuline. Varjupaigas on ka paikäsi saanud tuttavaks ning konservi maiustamisel laseb ta vapralt oma kukalt sasida. Meie Pesaleidjas usume, et kanntaliku ja armastava pere juures saab ka sellest nunnust roheliste arglike silmadega kassipoisist lõpuks paberitega paikass! Brikk sobiks koju, kus on ees ootamas ainult kahejalgsed või äärmisel juhul hästi leebe ja rahuliku iseloomuga neljajalgne, kes tüli norima ei tule!

Brikkil on eeskujulikult tehtud kõik vajalikud protseduurid koju minekuks - ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud kõik vajalikud parasiitidevastased tõrjed. Kui soovid talle kodu pakkuda, siis tutvu meie tingimustega ja täida tema kohta ankeet https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ja me kutsume Sind talle külla!