Brikk

Brikk
Nimi:Brikk
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕIGE MALBEM KIISUPOISS, KEDA SA KOHANUD OLED!

Brikk on armas ja vahva kiisupoiss, kes kolis Pesaleidja varjupaika Lääne-Harju vallast, Paldiskis asuvast suvilast 20.01.2023. Ta on meie hoole all olnud veel väga lühikest aega ning ilmselt ei ole ta oma varasemas elus eriti inimestega kokku puutunud, kuid tänu tema imeliselt rahulikule olekule on talle väga lihtne ja turvaline ligi pääseda ja tema siidpehmet kasukat sasida. Meil on selle armsa karvapalli kohta ainult häid sõnu jagada - temas ei ole grammikestki äkilisust ega pahatahtlikkust - iga pai võtab ta leebelt vastu. Konservi ootab alati viisakalt ilma trügimata ning lisaks tundub ta ka teiste sõbralike kassidega hästi läbi saavat. 
Pärast väga lühikest Pesaleidjas viibitud aega on ta näidanud, et temast saab kindlasti kodus suur paikass! Tule ja veendu ise, kui armsa ja malbe kassipoisiga on tegu!

Brikkil on eeskujulikult tehtud kõik vajalikud protseduurid koju minekuks - ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud kõik vajalikud parasiitidevastased tõrjed. Kui soovid talle kodu pakkuda, siis tutvu meie tingimustega ja täida tema kohta ankeet https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ja me kutsume Sind talle külla!