Britta

Britta
Nimi:Britta
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Britta kolis koju 16.10.2022

BRITTA TAHAB KOJU!!

2016. aasta jaanuaris sündinud graatsiline kassineiu Britta kolis 27.07.2018 Pesaleidja hoiukoju. Koos oma 3 pojaga Tõrvast leitud Britta oli leidmise hetkel väga haige – seen, väga halvad neeru- ja maksanäitajad, põletikunäidud „laes“ ja ta ise ülikõhn..Ravi aga aitas ning pärast paari kuud noorproua tervis stabiliseerus.

Aega on möödunud ning nüüdseks on Britta nüüd üpris julge noor daam. Need imelikud kahejalgsed ei tundugi enam üldse jubedad, et nende eest peituma peaks! Ja kui kõht tühjaks läheb, siis võtab kassipreili vaiksel sammul ette tee hoiuinimese juurde, et tolle sääri silitades ennast meelde tuletada! Ise vaatab sellele inimesele ainiti silma ja lehvitab oma imekoheva sabaga!

Brittast on paikass nüüd saanud. Kiisuke ronib ise sülle pai järele lausa. Talle ei meeldi vaid, kui teda võetakse sülle - ta tuleb ise, kui soovib :) Britta ei karda ka võõraid enam. Teised kassid on ka Britta meelest täiesti okeid.

Kui Sa tunned, et soovid meie karvakerale kodu pakkuda, siis palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja me võtame Sinuga ühendust!

Britta on hoiukodus Tõrvas.