Bruno

Bruno
Nimi:Bruno
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Väike Bruno on viiekuune (s. 27.07.16) ja pärineb väärikast Ruhnu kasside sugupuust. Ta on tõeliselt pehme, koheva ning pika karvaga must-valge kassipoiss, kelle eripäraks on uhke valge sabaots. Arvata võib, et Brunost on kasvamas tõeline kass-isiksus. Kuigi tundlik ja alguses ettevaatlik, on Bruno äärmiselt armastusväärne tegelane. Kui tema usaldus juba kord võita, saab temast kindlasti väga tore kaaslane. Viisaka kassina oskab Bruno ilusasti liivakastis käia.
 Bruno, tema kaks õde ning vend sündisid Ruhnu saarel ning rändasid päästeaktsiooni käigus mandrile laia maailma avastama. Kõik neli paaripäevast poega ning kassiema elasid suuremate viperusteta üle tavalisest pikema ehk 6-tunnise katkises praamis loksumise ning seejärel paaritunnise autosõidu. Ehk näitab see, et kiisudel on edaspidigi õnne. Kui Bruno on su kindel valik, siis palun täida meie väike ankeet
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja hoiukodu kutsub sind külla. Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb kiisuga kaasa Royal Canini kinkepakk.