Brutus

Brutus
Nimi:Brutus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕMM OTSIB KODU! 

Narva taustaga Marcus Junius Brutus saabus Pesaleidjasse 2021. aasta märtsis ning võttis sisse mõnusa poosi kassitoa madratsil ja jäi ootama. Ent ootamine on olnud viljatu. Muhe vanapoiss toriseb ja poriseb ning keerab teise külje, kui uurida, mida ta arvab sellest, et keegi pole talle koduuksi avanud. Ta on parajalt laisk poiss, kes ei viitsi ka mitte kaevelda. Ilmselt on Brutus oma eelneva kõutsielu jooksul nii mõnegi seikluse läbi elanud, kuid praegu armastab ta pikutamist ja lõhepasteeti. Brutuse suhted inimestega on rahumeelsed ja ta elab ole-ja-lase-olla-põhimõtte järgi. Pole paha. Brutusele saab pai teha, kui poisil selleks tuju on. Vahel ei ole ka. Vahel on ta pahur, võib isegi uriseda ja käpa maha panna. Üldiselt vajaks Brutus veidi armastavat hoolimist ja harjumist, kuid lõhemaitseliste maiustega saab arvatavasti kiirelt tulemusi. Nii et üllatus, üllatus, kalamaias kassipoiss!

Brutus on mustvalge lühikarvalise kasukaga, paksem kassiisand, kel on ümar nägu, laiad põsed ja valge täpp nina peal. Ärgem unustagem valget kurgualust ja valgeid karvaseid sokke. Teiste kassidega on kassiisand rahumeelne ja leplik. Brutus pole esimeses nooruses, seitsmes sünnipäev on juba selja taga. Marcus Junius Brutus on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud parasiitide vastase tõrje ja kiibistatud. 

Nii et kes soovib endale rahulikku diivanipatja, siis valige Brutus! Anname mõmmile võimaluse! Täitke Brutuse kohta ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja Pesaleidja võtab teiega ise ühendust.