Bruuno

Bruuno
Nimi:Bruuno
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

September 2018. Bruuno on uues kodus :)

Bruuno. Kas tõesti kuulus Kevade Bruno Benno Bernhard? Ei, tema on ikka Bruuno kahe u-ga.

Bruuno on armas pruun triibik, aga hästi, hästi kurbade silmadega. See paneb meid mõtlema, mida on tema oma elatud elu jooksul näinud. Kas tõesti ainult halbu asju? Bruuno on 6-aastane kassikene, kes on tänavalt Pesaleidja kassituppa toodud. Sooja ning kindlasse paika, kus ta enam ei pea muretsema, kas ta elab veel ühe päeva üle ning paika kus ehk silmad ka positiivsemat emotsiooni näitama hakkavad.

Armastust on ta tundnud teadaolevalt ainult nii palju, kui üks vana tädike aegajalt kala aknast välja viskas. Sooja tuppa aga ei lasknud teda keegi. Kas Bruuno ei vääri sellest rohkemat? Ikka väärib. Ja selleks me siin olemegi. Et aidata tal leida kindel ja armastav pesa, kus end vabaks lasta.

Elutee on tal tegelikult veel pikk ning nüüdsest loodab ta näha hoopis teistsugust keskkonda enda ümber ja palju hoolitsust, palju armastust, palju süüa ja palju paitamist. Bruuno on mõmmik, kes naudib paitamist ja nurrumootor on ka töökorras. Mis jällegi paneb mõtlema, et huvitav, kas ta on kunagi ikkagi inimese hoolitsust tunda saanud? Aga mis juhtus? Teeme nii, et enam halbu asju ei meenuta ja pakume Bruunole ainult kõige paremat.

Bruuno sobib hästi rahulikule inimesele kaaslaseks ning ta vaataks koos oma inimesega diivani peal telekat või aitaks ristsõnu lahendada ja raamatut lugeda.

Kus on Bruuno inimene? Kas äkki sina, kes sa siin temast loed? Loodame.