Bubbles ehk Mullike

Bubbles ehk Mullike
Nimi:Bubbles ehk Mullike
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

August 2018. Bubbles läks koju :)
Täna tahan teile kirjutada kassilaste Bunny ja Bubblesi ja nende emme Buttoni loo. Kodusemalt siis Jänkuke, Mullike ja Nööbike. Nende leidmise loo, mis paraku ei ole muinasjutt, nagu alguse järgi võiks arvata..
Ühes linnas, ühe eramaja hoovis oli kompostihunnik, selles kompostihunnikus elas imeväike ülikõhna emme, kes oli poegade jaoks kõik ohverdanud, oma kolme lapsega. Leidmisest teatamise hetkel oli juba jalgu allavõtvaid, tudisevaid pojusid veel kolm, aga püüdmise hetkel järel veel ainult kaks... Kas olid varesed oma töö teinud, seda ei saa me enam kunagi teada...
Aga nüüd optimistlikumas toonis- kaks lapsukest on alles, kasvanud elurõõmsateks pudinateks ja otsivad peagi seda päris oma ja hääd kodu, kus neid enam kunagi ei hüljataks.
Jänkuke on tüdruk, heledam hall ja kisub triibikut ka sisse https://www.pesaleidja.ee/loomad/bunny-22272326
Mullike on poiss ja tumehall valge maniskiga. Tüdruk on  malbema loomuga, poiss jällegi aktiivsem mängija nagu poisid ikka. Pojud ei ole kartlikud, on väikse koeragagi mitu korda koos tuba jaganud. Nende emme on aga peidus ja pelgab inimest.
Kiisud söövad ise, kuigi õhtuti käivad salaja emme juures, nii et keegi ei näe, ka tissutamas. Neid reedab voodi alt kostma hakkav kõva nurrumine.
Ise käivad ka potil, kuigi hoiukodusse saabumisel lõi mõlemal kõhud lahti (vist harjumatust toidust) ikka käisid ilusti potil ja see kõtuhäda on nüüd möödas ja mõlemad reipad ja traksis.
Mõlemad kiisud saavad loovutamishetkeks kiibistatud, uuesti parasiiditõrjed ja neil on ka juba oma passid.
Kingipaki saavad ka kaasa.
Kui arvate, et teie oleksite neile kiisulastele parim kodu, siis täitke loomasoovija küsimustik ja hoiukodu võtab peatselt ühendust, et kohtumine kokku leppida.
Kiisud asuvad Raplamaal ja on sündinud maikuus.