Calista

Calista
Nimi:Calista
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Tartu maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕRGUSEID ARMASTAV CALISTA TAHAKS JUBA ENDA TORNI KOLIDA!

See imeilusa ja huvitava karvkattega preili on Calista. Pesaleidjasse saabus ta Loksalt 16.05.2022. Vanust on preilinale pakutud 2-3 aasta ringi. Iseloomult on Calista algusest peale olnud arglikum, kuid mis seal parata. Ega see tema süü pole, et inimestega häid kokkupuuteid polnud varem olnud.
 
Kui ta kassituppa saabus, siis veetis Calista päevad läbi akna peal ja alla tuli vaid hilisõhtuti kui inimesed olid majast läinud. Kuid juba nüüd mõne kuuga on ta kolinud omadega ikka maas olevate kratsipuude peale. Mäng ka kahjuks ei ole tal nii tuttav, kuid huvi on olemas. Vahel õnnestub ja ta näitab ka huvi inimese enda vastu enne kui hirm kohale jõuab ja siis plehku paneb. Kuri kiisu ta kohe kindlasti ei ole. Silmist juba näha kuidas ta kardab meid rohkem kui meie teda. 
 
Siiski soovib ka temagi koju kolida ja seda ta ka vääriks kohe kindlasti. Calistal on kõik vajalikud protseduurid tehtud ja on valmis kasvõi kohe minema. Kui tunned, et sul on tema jaoks olemas kõrge tornike kus aega veeta ja suur süda, millega tema eest hoolitseda, siis tutvu tingimustega ja täida tema kohta ankeet vajutades nuppu "SOOVIN SEDA LOOMAKEST".