Cameron

Cameron
Nimi:Cameron
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Pisikene Cameron haigestus raskesse haigusesse ning lõpetas võitluse 03.12.2019.

Cameron on imekaunis, umbes viis-kuus kuud noor, kolmevärviline kassipoeg. Vaatamata sellele, et Cameron on äärmiselt noor kassipreili on ta pidanud oma lühikeste elukuude jooksul nägema tänavaelu ning elu kahes erinevas varjupaigas. Seetõttu ei saa panna Cameronile pahaks seda, et ta esimesel kohtumisel inimesi pigem pelgab ja nende peale umbusklikult sisiseb, sest tal pole veel kordagi olnud õnne tunda mõnusat ja stabiilset kodust elu. Õnneks on Cameron niivõrd noor, et uues kodus harjudes ununeb esimeste elukuude veidi konarlik algus kiiresti ning temast võiks saada üks tõeliselt vahva preili.

Cameron on äärmiselt puhas kassikene ning saab aru liivakasti eesmärgist. Sööb ilusti nii kuivtoitu kui pehmemat toitu ning mängib nagu kassipojale kohane kõigega, mis vähegi ette jääb.

Kui just sina sooviksid anda Cameronile võimaluse ilusaks eluks, kus ei puudu palju paisid ning mängu, siis vajuta siin samas nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie looma võtmise tingimustega ja täida ära pisikene küsimustik. Peale seda on võimalik tulla Cameronile külla!

Cameron võtab koju kolides kaasa ka pisikese kinkekoti ProPlanilt!