Camille

Camille
Nimi:Camille
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Camille on nüüd oma hoiukodu päris kiisu. :)
Jaanuar 2020

ARMAS CAMILLE OOTAB RAHULIKKU KODU, PALJU PAISID JA VÄHEMALT ÜHTE AKNALAUAPESA!

Camille kolis mai alguses hoiukodusse, et meeldivamates tingimustes ilmale tuua oma pisikesed kassilapsed ning üsna pea teenis vallatute silmapilgutustega hüüdnime Pilku.

Peab tõdema, et kassilapsi tuli ainult üks ja silma tegemise põhjus oli kerge põletik, aga meie südamed olid vallutatud ja nimi jäi külge nagu nina konservikausi sisse. Tubli emana võttis ta koheselt enda tiiva alla ka tänavalt leitud kodutu kassiorvu. Nunnukolmik lausa kiirgas head tuju ja naeratusi. Edasi aga võtab lugu palju kurvema pöörde, sest nii tema üksainus kiisupoeg kui ka kasukassilaps läksid mõlemad ühe ööpäeva sees üle vikerkaare, Camillele jäi vaid igatsus. Lohutust ja sõprust jagasid hoiukodu karvane perekond ning hingehaavad lakuti koos terveks. 

Nüüdseks on kiisu täiesti valmis vahvate inimestega tutvuma. Uuelt kodult soovib Camille rahulikku õhkkonda, palju paisid ja vähemalt ühte aknalauapesa, mille peal päikest nautida ja õueelu uudistada. Pereliikmena on ta mõnus sõber, kelle õnnelikud pilgud ja käe vastu hõõrumine on puhas teraapia. Uued karvased sõbrad on samuti vägagi oodatud, sest mängu- ja kaisukaaslastega on palju lõbusam ja mõnusam elada.