Cartoon

Cartoon
Nimi:Cartoon
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KASS NAGU MULTIFILMIS

Pontsu ja suurte põskedega Cartoon on kõuts nagu muiste. Kui ta poleks alles 3 aastat vana, siis võiks arvata, et mitmed multikaloojad on tema pealt oma kangelase maha joonistanud. Cartoon vuras Tallinnasse Viljandi varjupaigast 2022. aasta sügisel. Ikka ootuses, et siin Tallinnas, kõigi võimaluste linnas, naeratab talle õnn. 

Cartoon on astunud seitsme penikoorma saabastega paikassi staatuse poole. Meile jõudes oli poiss arg ja hirmunud. Nüüd on ta peatselt lõpetamas Paiakadeemiat iseloomustusega „Tubli kaisupadi“. Kui ei usu, vaata siit: https://streamable.com/nb5vxu Maiasmokk on ta ka. Tule tuppa maiusega ja Cartoon pistab oma pea kastist välja uudistamaks, et mis see nii ahvatlevalt lõhnab.

Cartoon on ennast kassitoas näidanud ainult heast küljest. Ei ta kakle, kiskle ega domineeri teiste kasside üle, kuigi suuruse ja põsemõõdu järgi võiks ta seda ju teha. Vastupidi, Cartoon saab teiste kassidega suurepäraselt läbi: ta on tubliks käpahoidjaks mitmele pelglikumale kassikesele, kellega ta tihti koos ühes kastis pikutab ja kes siis ennast Cartooni laia selja taga turvaliselt tunnevad (näiteks kassitüdruk Nipsu on Cartooni sage kaaslane). 

Multikamuusa Cartoon on saanud oma vanematelt suurepärased geenid. Tal on paks, hallikas, kergete triipudega kasukas, millel on rõhuasetuseks strateegilistes kohtades valged laigud. Vurrupaar on esinduslik, silmad rohelised ja nina lahedal kirju. Cartoon on kastreeritud, saanud parasiiditõrje, kiibitud ja vaktsineeritud.

Kas teed oma kodus ruumi ühele saabastega kassile? Kui vastad jaatavalt, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!