Celiin

Celiin
Nimi:Celiin
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KIISUPREILI CELIIN OTSIB OMA PERE!

See armas ja vahva kiisuke on sündinud 2022.a märtsi alguses. Ta kolis Pesaleidja hoole alla Jõelähtmelt 15. märtsil 2023. Celiin veel väga noor ning soovib oma pika-pika elukese veeta täitsa omas kodus.

Celiin on pisut tagasihoidlikum, kuid siiski inimeste suhtes uudishimulik. Varem möödusid ta päevad kratsipuude varjus, kuid nüüd näitab kassike ennast ka avalikes kohtades. Käesirutuse peale ei poe ta enam koheselt pesakasti peitu, vaid jälgib pingsalt selle lähenemist. Sellegipoolest tuleb teda veel lihtsalt silmadega imetleda, sest päris pai ei ole ta veel valmis vastu võtma. See aga muutub kindlasti, kui kiisuke oma kodu ja pere saab, kes talle piiramatult hoolt ja armastust pakuvad.

Celiin on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud vajalikud parasiiditõrjed. Seega täielikult valmis kodukiisu eluks!

Kui Celiin võitis Su südame ja soovid sellele karvakerale päris oma kodu pakkuda, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule, tutvu loomavõtu tingimustega, täida loomasoovija küsimustik ja me võtame Sinuga peagi ühendust.