Ceron

Ceron
Nimi:Ceron
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

August 2018. Ceron leidis oma kodu :)

Ceron ja Chat (isased) ning Jardín ja Fjara (emased) on ilusad kiisulapsed, kes on nimed saanud maailma ilusamate mustade rannaliivadega randade järgi, kuigi nende ajutine pere kutsub neid pigem Väike, Karvane, Häbelik ja Mitte häbelik.

Kuigi me nende lugu täitsa algusest ei tea, siis teame, et nad sündisid tänaval ilma inimese hooleta ning inimese hoolde jõudes olid nad üsna täbaras seisus. Fjaral oli silm nii paistes, et päris kindlad me polnud, kas see ikka paraneb, Chat ei söönud ega joonud iseseisvalt ning pidi mitu kurba ööd üksi kliinikus veetma. Ceronil ja Jardínil oli nina vesine, kinni ja muudkui turtsusid, hingata oli raske. Nüüd on nad kosunud ja ootavad suure innuga uusi seiklusi uutes kodudes.

Ceron ehk mitte häbelik (Ceron rand Kariibidel) - välimuselt täpselt samasugune kui häbelik, mistõttu esialgu tegigi pererahvas neil kahet vahet selle järgi, et püsti tõustes jooksis häbelik eest, aga mitte häbelik oli inimesega kohe sõber. Ta on üsna julge, tuleb meeleldi sülle, ei karda ka võõraid ning on kõige aktiivsem mängulaps väljakul kui asi puudutab nööri taga ajamist.

Oma päriskodu ootab ta Tallinnas hoiukodus ja kui soovid temaga lähemalt tutvust teha, täida meie loomasoovija küsimustik ning hoiukodu võtab Sinuga peagi ühendust!