Cesar

Cesar
Nimi:Cesar
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

CESAR – RÕÕMUTOOVAT JA ARMASTUST KÜLVAV MÕMMIK OTSIB HOOLIVAT  KODU

Cesar on vanem, isane kass, kes on ülimalt hoolitsev ja armastust külvav. Ta on sellise inimese kass, kes vajab oma elupäevadesse soojust ja palavat armastust ning rõõmu, mida just Cesar saab andunult pakkuda.

Cesar on ekselnud palju ringi üksinda välistes tingimustes Märjamaal eramajade vahel ligi 2.aastat ja tal on tulnud jõudu katsuda teiste isaste kassidega oma territooriumi kaitsmises,  tihtipeale kakluste järgselt on teda nähtud katkise ja verisena. Siis ta veel ei usaldanud inimesi ja ligi ei lasknud üldse, et kuidagigi oleks saanud tema veriseid haavu puhastada. Ja just kulus ka 2.aastat, et see suur 7 kg kaaluv kiisu – suur Mõmmik, harjutada jälle usaldama inimesi, kes tõesti tahavad talle vaid parimat pakkuda. Alguses kui ta ilmus minu koduaeda, ta väga kartis mind, aga pikalt ja järjepidevalt mitte alla andes, temaga vesteldes, teda rahustades, toites, ta lõpuks hakkas väga tahtma tunda, kuidas heasüdamliku inimese käsi tema pead paitab, ta lausa nautis seda. Ja seejuures tal tekkis ka usaldus inimese vastu.

Lõpuks püsivalt iga päev teda veendes, ta nõustus ka tuppa tulema ja Pesaleidja suurele abile sai kiisu loomakliinikus kiibitud, kastreeritud, vaktsineeritud ning on saanud parasiitide vastase tõrje.

 

Cesaril on olnud valusaid kogemusi meesterahva osas. Ta hirmsasti kardab mehi ja tal tekib lausa paanika, et kuhu nende eest põgeneda. Aga naisterahvaid ta ei karda. Pelgab teisi kasse, siis ta ei tunne end turvaliselt. Kuid muidu on ta rahulik kaaslane, kes armastab, et ka teda koheldakse nõnda rahulikult ja hoolitsevalt nagu ta endast inimesele 110% vastu annab. On näha, et ta on inimesega väga arvestav, tähelepanelik, sõbralik ja usaldusväärne.

Cesarile meeldib ronida sülle. Paitades ta näitab ekstra tänu ja hoolitsust üles, tahab ka sinu käed ära pesta oma keelega. Tänu selle eest, et teda on päästetud neist koledatest, külmadest välistingimustest, suurest üksindusest sooja tuppa, rikkalikult kaetud toidukausi ja armastust külvavate heade käte vahele.

 

Kuid Cesar pakub inimesele ka palju rõõmu, sest temaga mängides sa lihtsalt hakkad naerma. See kui ähmi täis ja põnevil ta ajab nööri otsas olevat sulge taga ning kuidas ta suurest õnnetundest hakkab jooksma toas ringi, ise libisedes põrandal. Iga päev on see niivõrd naljakas vaatepilt! Tema ligiolu toob palju rõõmu su päevadesse. Ta on üks eriti eriline ja rahulik kass. Tõeline Mõmmik. Veel meeldib talle koos inimesega voodis magada ja iga hommik kui ärkad, ärkab temagi ja tuleb sulle tere hommikust soovima, näitama, et ta on sinu jaoks olemas.

 

Kui kedagi kõnetas selles loos just Cesar, siis ta asub hoiukodus Märjamaal Rapla maakonnas.

 

Kui tunned, et oled valmis kodu pakkuma kass CESARILE, siis ole nii hea ja loe läbi meie looma võtmise tingimused ning täida loomasoovija küsimustik https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ning hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsub Cesarile külla.