Chanel

Chanel
Nimi:Chanel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VÄIKE CHANEL VAJAB KOHE HOIU- VÕI PÄRISKODU

Alati me ei tea, mis saatus meile tee peale veeretab. Väikese Chaneliga on tema lühikese eluaja jooksul juba nii mõndagi juhtunud.

Sündis ta Loksal kassikoloonias. Emast ja isast me ei tea midagi ja võimalik, et tema isegi ei tea, sest inimeste keeli elas ta ju kommuunis, hoidjaid võis olla palju.

Eelmine nädal püüdsid Pesaleidja töötajad Chaneli kinni, et talle parem tulevik tagada. Kassike läks otse hoiukoju, aga seal tekkis pahandus juba olemasoleva kassiga. Viimane ei soovi anda Chanelile võimalust ennast tõestada, kui tore ja rõõmus kamraad ta võiks olla. Ei tähendab ei ja nii on Chanel jälle koduta. Ilmselgelt tänavale ta tagasi ei lähe, aga kassitoas jääb ta kohe haigeks. Juba praegu on tal natuke silmad stressist vesised ja edasi-tagasi liigutamine ei meeldi mitte kellelgi.

ME VÄGA PALUME, kui sul on väike nurgake Chaneli jaoks, siis palun päästa ta kassituppa puuri tulemise eest ja paku talle kas hoiu- või päriskodu. Tegu on noore, kuskil nelja kuu vanuse kassiga, kellel oleks koduses keskkonnas imetore elu ees ootamas, aga kassitoas jääb ta puuri kinni, jääb veel rohkem stressi ja siis omakorda haigeks. Palun päästa tema elu!