Chanel

Chanel
Nimi:Chanel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

CHANEL – KLASSIKALISELT KAUNIS, AGA KEERULINE Chanel on tõesti kaunis nagu ingel, kuid paraku ka vähemalt sama õrn ja arglik.

Ta sattus Pesaleidja kassituppa koos ühe Laagrist püütud kassipoegade pesakonnaga, ent ilmselt ei kuulunud nende hulka. Esimesed kuud kassitoas veetis kaunitar puurinurgas pappkarbi sees ja igale katsele temaga kuidagi suhelda, vastas peaaegu paanilise põgenemisega mööda puurivarbasid. Kassipojad enamasti kohanevad kiiresti, aga Chanel näitas iga oma rakuga välja ainsat soovi – jätke mind rahule ja ärge puutuge. Pole ju välistatud, et talle oli tänaval osaks saanud midagi halba, võib-olla oli kellegi kuri käsi teda löönud – me ei tea. Aga kui kaunitar kuidagi leebuda ei tahtnud, palusime appi hoiukodu, kus kiisu nüüd kuu aega on veetnud. Ja ennäe imet - Chanel hakkab lõpuks ometi oma kookonist välja pugema. Alguses usaldas sulepulgakesega mängima hakata, siis hoiuperenaise näpuotsast konservi limpsida ja nüüd – viimaks ometi – lubab endale ka esimesed paid teha! Jää on murdunud, ent Chanelil kulub veel aega enne, kui temast tõeline süle- ja paikiisu saab. Kui Sa usud, et Sul jätkub kannatlikku meelt ja oled valmis kaunitariga pikkamisi sõbraks saama, andes talle aega harjuda ja Sind omaks võtta, siis täida meie kiisuvõtja ankeet ja hoiukodu kutsub Sind imekaunist Chaneli vaatama, et üheskoos plaane sättida. Ja kui siis üheskoos leiate, et Chanel on see õige kiisu, et just Sinu kodu kaunistama tulla – mis võiks veel ilusam olla?!

Et kojuminek lustlikum oleks, saab Chanel koju kaasa Royal Canini kingipaki, on kiibistatud ja isikliku passi omanik. Ning otse loomulikult on kiisu saanud eakohased parasiiditõrjed.

Chanel on juba ka vaktsineeritud. 22.12.17 Chanel on oma kodu leidnud :) Suur aitäh kassineiu perele!