Charlie

Charlie
Nimi:Charlie
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MIILUSTAJA CHARLIE - IDEAALNE HINGELOOM LEIDIS KODU!

Pisike mustvalge kassipoiss on oma esimesed kuud sirgunud tänaval. Peagi pärast kolmekuuseks saamist kolis poisike Tallinnas asuvasse hoiukodusse, kust ta veel praegugi saab aknast piiluda seda garaažide jada, kus ta varem tegutses. Tagasi ei igatse.

Charlie on sündinud arvatavalt maikuu keskpaigas ning kui tänaval oli ta arg, isepäine ja kätte ei andnud, siis niipea, kui kassipoiss tuppa jõudis, olid kahejalgsed inimloomad korraga väga meeldivad ja suured sõbrad. Juba püügipuurist väljudes otsustas väike karvatuust end uue hoiuperenaise sülle keerata ja valju nurrulaulu välja lasta.

Võrratu noor kiisuke, kes juba inimese kätt nähes kukub nurruma! Selliseid imepäraseid hellikuid igapäev juba ei kohta.

Charlie armastab kassipojale kohaselt mängida, eriti pallide ning kõige krõbisevaga, aga ka teiste kassidega. Temaga koos ei puudu kindlasti mänguhoogude vahepeal ka miilustamissessioonid! - Charliele meeldib kohe väga musitada ja kallistada.

Oma võrratu iseloomuga otsib ta endale ideaalset kodu! Kui arvad, et just Sina võiksid seda Charliele pakkuda, vajuta julgelt all oleval nupukesel "Soovin seda loomakest" ja hoiukodu kutsub sind külla!