Cherry

Cherry
Nimi:Cherry
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

CHERRY ON NII-NII NUNNU KIISU!

Ilusa triibulise kasukaga kassipoiss Cherry saabus 2020. aasta septembris Pesaleidjasse Narvast koos oma armsa venna Berryga, kellega nad on äravahetamiseni sarnased. Cherry sündis 2019. aasta aprillikuus ja on praegu umbes 1,8- kuune kiisuke. Cherry on just selline kiisu, kes oskaks ja muudaks ühe pere jõulud veelgi säravamaks ja imelisemaks! Temas on parajalt nii mängu- ja kaisurõõmu kui ka arukust ja rahumeelsust, et olla seltsiks nii teistele kui ka iseseisvalt hakkama saada.

Mõnikord võib Cherry tunduda pisut tige või tõsine ja piltidele jääb ta tihti nii armsa, totakalt hirmunud näoga- tal on selleks ka sobivalt suured, kaunid silmad. Päriselt on Cherry aga väga paimaias, mänguline, hooliv ja alati imenunnu, tema kohta sobikski öelda „tõeline nunnupall“. Veel on Cherry läbinud kõik vajalikud terviseprotseduurid ja on nüüd valmis päris oma koju kolima, kus ta saaks sealsele pererahvale veelgi rõõmu pakkuda. Uude koju võtaks Cherry lisaks oma uhkele passile kaasa ka Pro Plan’i kinkekoti, mis aitaks teda sisseelamisel.

Kui imearmas rõõmukiisu Cherry puges Sulle südamesse ja sooviksid temaga tutvuda, siis anna oma soovist märku täites Pesaleidja kassisoovija küsimustik ja lugedes läbi kassivõtmise tingimused – need leiad vajutades nupule „Soovin seda loomakest“. Seejärel võtab Pesaleidja vabatahtlik Sinuga juba ise ühendust!