Chip

Chip
Nimi:Chip
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HÜLJATUD KODUKASS CHIP OOTAB VÕIMALUST UUELE ALGUSELE

Meil on Loksal üks tore hoiukodu, kes on aastate jooksul tänavatelt ära aidanud üle VIIEKÜMNE kassi, neile kõigile kodud leidnud kas ise või abiga. Kui oktoobris viimane hoiukodu iludus koju suundus, tundus, et  perenaine saab lõpuks puhata ning ei pea muretsema oma lemmikute heaolu pärast kui tervis peaks alla vanduma. Juba siis käis Loksa aiamaal üks ilus lapiteki moodi triibuline suur isane kass. Perenaine natuke uuris ning selgus, et tegu on kassiga, keda lubati akna kaudu õue ning kes ühel hetkel polnud enam koju oodatud, sest võeti koer. Nimelt kastreerimata isased kassid võivad ette võtta pikki ja kurnavaid rännakuid, mille järel on nad kuude kaupa kadunud. 

Kassike ristiti Chipiks ning tema eest hakati hoolitsema ning käima toitmas. Tänutäheks püüdis Chip aiamaal hiiri ning tõi neid ühele kivile perenaisele näitamiseks. Oktoobris hakkas külmaks minema ning perenaine otsustas, et ta ei saa lasta poisil õues konutada ning on aeg kass tuppa tuua ning kastreerida. Nüüd, kus esialgsed protseduurid on tehtud, tuleb sõbralikule Chipile leida uus armastav kodu. 

Loomaarst määras ta ligikaudu 5-aastaseks. Chip sobib teiste loomadega, sest ka vanas kodus oli olnud teine kass. Oma laitmatu jahimehe instinktiga saaks temast ideaalne koduhoidja, kes näriliste arvu kontrolli all hoiab. Kuna Chip pole õueelule võõras ning püsib oma territooriumil, siis sobiks ta ka õues käivaks kodukassiks, näiteks maale talusse. 

Chip on kastreeritud ning saanud parasiitide vastase tõrje. Kui sa soovid Chipist rohkem teada, talle külla minna või oma kodu uksed avada kas päriskodu või hoiukoduna, siis palun vajuta allpool "Soovin seda loomakest", täida loomasoovija küsimustik ning tema vabatahtlik võtab Sinuga ühendust!