Cinnamon

Cinnamon
Nimi:Cinnamon
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

CINNAMONIL EI OLE VARSTI OMA PESA

Cinnamon on 5-kuune kolmevärviline kassipreili, kes peab koos oma vennaga üsna pea kassituppa kolima, kuna hoiukodu neid kauem majutada ei saa. Kassituba ei ole nendele pisikestele kindlasti parim varjupaik, kuna stressitase nii paljude kasside sama tuba jagades tõuseb ning see omakorda teeb pisid haigustele vastuvõtlikumaks. Cinnamon aga tõesti väärib oma pesa ja kohe räägin miks:

Cinnamon leiti koos tema vendadega Jõhvi tänavatelt üsna pisikestena. Nende ema oli väga metsik ja ründav, kuid nii pisikesi tänavale saatuse hooleks jätta süda lihtsalt ei lubanud. Õnneks said head inimesed pesakonna turvaliselt kassituppa toimetatud, kus pisid hakkasid kenasti kosuma. Üsna pea aga oli kassitoas väga kitsas, sest käes oli beebibuum ja järjekord tänavatel ainult kasvas.

Cinnamoni pesakonnale leidsime ajutise hoiukodu, kus ta saaks oma vendadega natukenegi turvaliselt kasvada. Kuna Cinnamon oli enamus aja olnud ainult oma metsiku ema kaitse all, ei lubanud ta end algul puudutadagi, juba lõi hambad sisse. Hoiukodu mõistis, et minevik ei olnud kassipojal just helge, kuid ei jätnud oma jonni ja paitas teda iga päev Cinnamoni käpahoopidest hoolimata. Ka võõraid Cinnamon pelgas ning susises tigedalt end pimedasse nurka surudes. Pikapeale paisid nautides Cinnamon mõistis, et inimene ei ole üldse nii hirmus ning lasi oma nurrumootori valla. Paari nädalaga suhtles ta oma hoiukodu perenaisega innukalt ning ühtegi susinat enam kuulda ei olnud. Hommikuti on Cinnamon esimesena oma toas perenaisele vastas ning hõõrub end nii palavalt nurrudes vastu perenaise jalga, justkui öeldes ära jäta mind mitte kunagi!

Kahjuks saab see aeg aga otsa. Cinnamon on siiani üles näidanud ainult julgust inimest usaldada ja ületanud tasaspisi oma hirmud. Selle väikese kassipoja süda küll lõhkeb, kui leiab end ühel päeval suurest kassitoast, kus ükski tulevane kassiomanik teda pimedas nurgas ei märka. Kõik tema vaev oleks olnud asjata.