Clive Owen ja Lady Didi

Clive Owen ja Lady Didi
Nimi:Clive Owen ja Lady Didi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LOVE STORY: LADY DIDI NING CLIVE OWEN.

Nad sündisid erinevates Eestimaa nurkades.
Tulevane Lady Didi pesitses koos õe ja vennaga ühes Narva parklas. Aga Clive tuuseldas õdedega Maardu tagahoovides.
Ja kui Didi jõudis õige kähku pealinna südamesse sooja hoiukoju, siis Clive tee sinna oli palju pikem ning kurvilisem. Aga kõik on hea, mis hästi lõpeb...

Didi, nagu tõelisele leedile kohane, ei luba kuigi kergelt ega kiiresti oma südamesse teisi ajutise kodu karvaseid asukaid. Ta on väga kiindunud oma inimestesse, aga selleks, et mõni karvakera ta sümpaatia pälviks – oo, selleks tuleb ikka vaeva näha! Lebopaik tema külje all tuleb välja teenida! Ja et koos temaga mänguhiiri või suletutti taga ajada – tuleb tõestada, et oled hea meeskonnamängija, osav, hästi kasvatatud ja oskad vajadusel võidu daamile loovutada. Aga selleks, et Didi mõnele karvapallile hellust jagaks ja oleks valmis teise kiisu kasukat korrastama – selleks peab üritaja tundma võrgutuskunsti maagiat!

Ja ometigi leidus selline romaanikangelane! Iludus! Roheliste lummavate silmade läbitungiv pilk, pehme kohev kõhualune, roosa ninanöps ja mustad kalifeed – kassimaailma Clive Owen, või siis lihtsalt Clive! Ja kõigist tänavakoledustest hoolimata pole Clive kaotanud õrnust, paindlikku iseloomu, uudishimu, mängulusti ega sarmi. Ta nii väga üritab olla kõigiga sõber. Lüüa kaasa igas mängus ja ühiselt aega veeta.

Esialgu Lady Didi ei soostunud uskuma noormehe tõsiseid kavatsusi. AGA Clive pole allavanduja! Ta nii väga ihkab hellust ja on ise valmis seda kõigile jagama. Ja Didi süda sulas. Nüüd on neist saanud pea lahutamatud kaaslased. Suhtlevad kassikeeles ja löövad vastastikku nurru. Ja koos tõttavad ka inimese juurde, et pai saada. Clive, tõeline džentelmen, jälgib sõbranna kehakaalu ja tühjendab kõik tema toidukausiperad. Lubab Didil suletutti taga ajada, et siis lõpuks hämmastada südamedaami oma akrobaatikaga, visates paar tõelist surmasõlme. Aeg-ajalt korraldavad koos tagaajamismänge ning kui vaja, siis klaarivad kirglikult arveid. Kuidas siis muidu? Elus peab vürtsi olema...

Kui teil kunagi on peas mõlkunud mõte, et võiks kodu pakkuda korraga kahele kiisule, aga olete kahelnud, et äkki nad teineteisega ei sobi, siis ärge enam kahelge: Lady Didi ja Clive on ideaalne paar ja parim valik. Nad saavad omavahel suurepäraselt läbi ja neil pole igav ka siis, kui peate nad mõneks ajaks omapead jätma.

Palun täitke ankeet ja me võtame ühendust esimesel võimalusel.