Clyde

Clyde
Nimi:Clyde
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

JÕULUDEKS TÄITSA OMA KOJU!

Varsti 3-kuused õde(Bonnie) ja vend otsivad oma kodu, kus suurteks tublideks kassideks kasvada. Kuna nad käivad kokku nagu sukk ja saabas, nagu meri ja tuul, nagu Saaremaa ja tuulik, ja nagu Pärnu linn ja muulid, ning näevad välja justkui kaks pätti, said nad nimedeks Bonnie & Clyde.

6-nädalaste kassipoegadena leiti nad Sillamäelt soojatrasside lammutustööde ajal ning transporditi kiirelt hoiukodusse. Mõlemal olid ussid ning kaalu langemise tõttu tuli hoiukodul neid ka sundtoita ja -joota. Õnneks on nüüd aga kiisud kosunud ning terved ja valmis minema päris oma koju! Nad oskavad ideaalselt kasutada vetsu, on saanud parasiiditõrje, kiibitud ja omavad passi.

Oma läbielamiste tõttu on mõlemad veel arad, kuid kindlasti ei ole nad metsikud – kordagi pole nad kedagi käpaga löönud või hammustanud. Paar korda on mõlemil isegi õnnestunud süles paitamise peale nurru lüüa. Kuigi alguses oli õde haigem ja arglikum ning venna kaitses ja hoolitses tema eest, on nüüdseks rollid vahetunud ning õest on saanud palju julgem kassilaps, kes mängib hea meelega ka inimestega. Vend veel hoiab veidi distantsi ja vaatab kõrvalt - julgusest jääb puudu, aga näost on näha tema väga suurt huvi!

Kuigi ei sooviks õde ja venda lahutada ning saadaks nad rahul südamega koos koju, ootame muidugi ka kõiki üksikuid kodupakkumisi. Kuna nad on alles nii pisikesed, saab tulevane pere kassilaste käitumist oma tegudega suunata – nendega mängides, tegeledes ja suheldes kasvavad neist kindlasti suured ja eeskujulikud paikiisud.

Mõlema kassipojaga tuleb kaasa Pro Plani kinkekott.