Cora

Cora
Nimi:Cora
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TÕSISELT ARMAS CORA OTSIB OMA INIMEST!

Cora on tõepoolest armas kass. Juba näkku see on talle otse kirjutatud minu meelest. Aga võib-olla ma lihtsalt olen temast võlutud, sest olen ta isiklik vabatahtlik ja lihtsalt armastan näha neid edusamme, pisikesi samme parema ja julgema elu suunas?

Cora on täitsa sõbralik kiisupreili, paid võtab ta alati väga meelsasti vastu! Preili leiti Kostiverest koos pojaga 2018 aasta septembrikuus. Sea nad elasid aiamaal kasvuhoones peavarju otsides. Nüüd lõpuks on ta turvaliselt soojas kohas, toidukauss alati nina ees ja külje all hea pehme pesa. Ning palju-palju endasuguseid sõpru, kui on vaja vahel tormisel õhtul teineteiselt julgustust leida. 

Ma loodan südamest, et neid inimesi, kes temasse armuvad ja temast võlutud on, saab olema veelgi. Keegi selline, kes tunneb, et just tema kodust on see vahva umbkaudu 2012 aastal sündinud Cora puudu.
Cora on küll esialgu üpris omaette hoidev, ent kui teie pilgud suures kassitoas kohtuvad, tuleb ta otsejoones südantlõhestavate mjäudega teie juurde, justkui paludes, et te ta koju viiksite!
Selleks on aga see kiisu juba igati valmis - ta on steriliseeritud, kiibitud ning saanud kõik vajalikud sise- ja välisparasiiditõrjed ning vaktsiini. 
Tule selle iludusega tutvuma meie kassituppa! Täitke ankeet ja me võtame teiega kindlasti ühendust. 
Coraga tuleb uude koju kaasa ka Pro Plani kinkepakk!