Cordelia

Cordelia
Nimi:Cordelia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kahjuks läks Cordelia üle vikerkaaresilla


Selle imelise preili nimeks on Cordelia.


Cordelia on sõbralik kiisu, kellel oleks esialgu vaja inimesega rohkem tutvuda. Ning jah, ta on küll uudishimulik, aga rumaluke ta küll ei ole. Niisama lähedale ta ei tule – ei tea ju veel, mida see kahejalaga olend temast tahab! Aga oleme kindlad, et kui ta Sind tundma õpib, siis tuleb Sulle ka ise sülle!


Talle väga meeldib tukkuda soojal ja pehmel padjal. Ja kui ta seal ennast mugavalt tunneb, siis laseb ta Sul ennast paitada nii palju kui soovid. Ja mõnikord lülitab ta sisse ka enda väikse nurrumootori! Miks mitte tukkuda rahulikult soojuses koos?


Kui Sul on kodus teised kassid, siis see pole probleem, sest Cordelia on nende vastu väga sõbralik! 
Cordelia on noor kassiplika, kes sündis 2019 aasta septembris. Ta on pärit Viljandi varjupaigast ja jõudis Pesaleidjasse 2020 aasta juunis.
Cordelia on korralikult vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud endale kiibi ning tehtud on ka parasiitide vastane tõrje.


Kui Sa oled just see inimene, kes soovib Cordeliale uut kodu ja soojust anda, siis vajuta „Soovin seda loomakest“ ja täida kiisuvõtja küsimustik. Cordelia vabatahtlik võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning kutsub kassituppa Cordeliaga tutvuma. Koju võtab Cordelia endaga kaasa Pro Plani kinkekoti.