Cropp

Cropp
Nimi:Cropp
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÜDAMLIK AKTIVIST CROPP OTSIB KODU KUS SAAKS HOMMIKUST ÕHTUNI MÄNGIDA!

See halli- ja valgekirju poiss sündis 08.04.2023 ning on alles mõnusalt pisike ning pättuseid täis poisiklutt. Hetkel elab ta puuris, sest nii pisikesi kasse ei saa me täiskasvanutega kokku lasta. Nii kui mõni kahejalgne ruumi siseneb, siis Cropp lausa nõuab tähelepanu - hakkab häälekalt inimest enda juurde kutsuma ning käpaga puuri vahelt udjama, et ikka kindel olla, et kahejalgne ikka tema poole suunduks (justkui lootes ta poolel teel kinni püüda ja puuri meelitada). Puuri ukse avanedes hakkab ta esmalt valjult nurruma, siis tahaks mängida aga samas ka pai ning nii segunevadki mäng ja nurr aga üks ei sega teist ega ka vastupidi. 

Kindlasti peab uus kodu arvestama, et Cropp on üks aktiivsemaid kassipoegi, keda meie silmad näinud on. 30 minutit järjest suletutti maksimumkiirusel mööda puuri lenneldes taga ajada ei ole tema jaoks mingi probleem ning see ei aja isegi hingeldama. Võime ainult arvata kui kauaks tal energiat jagub, sest meie, kahejalgsed oleme alati esimesena alla andnud, suletuti käest pannud ning kaotust pidanud tunnistama. 

Küll aga usume, et kodus, kus temaga piisavalt tegeldakse, võib vabalt mõneks ajaks ka silma kinni lasta ning inimese kaisus mõnusalt keras nurru lüüa kartmata, et iga kord peaks mängima nagu järgmist korda ei olekski!

Kui Cropp tundub Sulle just ideaalne kaaslane, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ning me võtame Sinuga peagi ühendust!