Cuba

Cuba
Nimi:Cuba
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAS SINA SAAD PAKKUDA CUBALE PEIDUPAIKA HIRMSA MAAILMA EEST?

Cuba on umbes paari aastane kassikene, kes saabus meile 26.10.2019 Paljassaare varjupaigast. Cuba minevik on hägune, teame täpselt nii palju, et ühel oli ta üks osa Suur-Sõjamäe ühe laohoone kassikolooniast. Arvestades seda, et laohoonete ümbruses toimub alati väga vilgas ning kohati ohtlik tegevus väikeste loomakeste jaoks, siis ilmselt on see ka põhjus, miks Cuba inimese suhtes on skeptiline. 

Ilma ilustamata on Cuba üks äärmiselt hirmunud kassikene. Cuba armastab teiste kasside seltsi ning on suurepärane sõber teistele kassidele. Samas niipea, kui silmapiirile ilmub see kahe jalaga hirmsalt pikk tegelane, siis muutub Cuba täielikult. Cuba silmad täituvad hirmuga ning ainus mida ta sel hetkel teha julgeb on ennast kaitsta ühe valju sisinaga- kusjuures vahepeal see tõesti toimib ning kahejalgne koletis taandubki. 

Meie eesmärgiks on aga leida Cubale koht, kus ta saaks õppida, et tegelikult kõik kahejalgsed ei pruugigi olla koletised vaid  on ka neid, kes pigem üritavad pisikesi tiigreid just selle hirmutava maailma eest kaitsta. Seetõttu otsime Cubale kiiremas korras päriskodu, kus ta saaks õppida inimesega koos elamist. Ideaalses kodus on muidugi ees teinegi kass, kes aitaks seda maandada Cuba stressi, samas võiks puududa aga väga väikesed lapsed, kes võiksid pisikest Cubat oma äkiliste liigutuste ja mõnikord liiga kõrge häälega hirmutada. 

Kui just sinul on soov võtta eesmärgiks muuta maailma paremaks kohaks ning sul ei tule julgusest puudu, siis palun kaalu Cubale kodu pakkumist. Kodu pakkumine ei ole keeruline, vajuta siin samas lehel "soovin seda kassikest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida lehekülje lõpus ära üks pisikene küsimustik. Peale seda võtame juba ise sinuga ühendust ning kutsume sind Cubale külla. 

Cuba võtab enda uude koju kaasa ka kingituse ProPlanilt.