David

David
Nimi:David
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LIIGA PIKK KODUOTSING

“Tere. Mina olen kassipoiss David. Minu käpahoidja ütles, et olen kodu otsinud juba 544 päeva! Kogu selle pika aja jooksul ei ole tulnud mitte ühtegi kodupakkumist. Ausalt öeldes olen lootust kaotamas. Miks küll mitte keegi mind ei taha? Võibolla sellepärast, et olen üsna arg – inimesed on vahel nii hirmuäratavad. Kassitoas piilusin inimesi sügavalt pesast või kõrgelt riiuli pealt, paikäe lähenedes pigistasin silmad kõvasti-kõvasti kinni. Kuid tõele au andes ei olnudki asi üldse nii hull – salaja ma täitsa nautisin paisid.” 

“Vahelduseks kolisin hoiukoju, kus kogun julgust ja harjun inimestega. Hoiukodu perenaine räägib, et olen tubli kass – kratsin ilusti selleks ettenähtud kratsipuul, toiduga ei pirtsuta ja liivakasti kasutan korralikult. Palun anna mulle võimalus ja ma tõestan, et suudan võita sinu südame. Ootan sinu kodupakkumist nii väga!” 

David on 2,5 aastane kassipoiss, kes kolis Tallinnasse Jõelähtmelt. Ta on suurt kasvu ja ilusa triibulise kasukaga. Oma loomult on ta rahulik ja üsna arg. David vajab oma ellu armastavat inimest, kes annaks talle piisavalt aega kohaneda ning ajaga suudaks võita tema südame. Inimene, kes kassipoisi südame võidab näeb kindlasti üsna pea, et kiisul on vastu pakkuda väga palju armastust. 

Ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ning saanud parasiitide vastase tõrje. Kui soovid Davidile kodu pakkuda, täida kiisuvõtja küsimustik ning võtame Sinuga ühendust.