Decima

Decima
Nimi:Decima
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanu
Maakond:Tartu maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Suur lastesõber Decima päris oma kodu ootel! 
Peres on laps(ed), kes igatsevad endale kassi, aga ei tea, kuidas kass võiks lastesse suhtuda? Siin on sinu võimalus!

Päris oma armastavat kodu otsib Decima, keda tema hoiuinimesed tema armsuse tõttu hellitavalt Cutieks kutsuvad. Cutiele meeldivad kõik inimesed. Aga eriliseks lemmikuks on lapsed. :Keda tema hoiuperes on kaks (6 ja 11-aastane). Võimalusel veedab ta iga vaba hetke nende ligidal, kas süles, kaisus või lihtsalt kõrval. Väga armastab ta oma pisikese perenaisega teha kalli, pannes talle käpakesed ümber kaela ja lauldes sedasi nurrulaulu.

Päris oma kodu ootab Decima hetkel MTÜ Pesaleidja hoiukodus Tartus. Samas hoiukodus ootab oma kodu ka Decima kaksikõde Egeria, kes on pea sama kaisulembene kui tema õdegi. Kuigi kassikestele oma hoiukodus kangesti meeldi, siis mõistavad nad ka seda, et päris oma kodu see veel siiski pole ja, et ka teised kiisud tahavad selle pere juurest varjualust leida. Seetõttu on nad endale eesmärgiks võtnud päris oma pere(d) leida. Kas üheskoos või eraldi.

Pärit on õekesed kodusest kassikolooniast, kus kassid valimatult paljunesid, millele nüüd heade inimeste abiga piir peale pannakse.

Decima lisab omalt poolt: "Ka sina saad mind ja minu sõpru sel teel aidata! Tehes Pesaleidjale annetuse selgitusega "28 kassi".;Veel 2 nädalat tagasi polnud mul isegi oma nime ja keegi ei teadnud, kui vana ma olla võiks. Tänaseks olen ma juba läbinud põhjaliku parasiiditõrje ja steriliseeritud - ikka selleks, et rohkem minu suguseid õnnetuid kassikesi, keda kellegi vaja pole, ei sünniks. Lisaks saan ma enne päris oma koju minekut kindlasti ka kiibitud."

Decima on 1,5-2-aastane kassineiu, kes lihtsalt jumaldab lapsi.
 

Märts 2018. Decima leidis oma pesa :)