Diego

Diego
Nimi:Diego
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:pruun
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SOLIIDNE HÄRRA DIEGO OTSIB OMA PÄRISKODU!
 
Diego, lühidalt Dio on pärit Viljandist, Viiratsi alevikust. Kiisupoiss vuras 09.06.2022 Pesaleidja poole ja kolis Tallinna hoiukodusse 10.06.2022. 
Diego on soliidses eas härrasmees, täpselt me ei tea kui vana ta on, kuid hinnanguliselt on ta sündinud kuskil 18.05.2017. 
Tänavaelu on oma märke jätnud: algselt oli Diego üpris räsitud välimusega, kehal jäljed kaklemisest ja ehmunud olek. Kuid vaatamata sellele on tegemist väga ilusa kassiga, kellel on lummavad suured rohelised silmad, mis on elutarkust täis. Tal on huvitava mustriga karvakasukas: väga ilus segu kreemvalge ja pruunikas-beeziga. Praeguseks Diego on kiibistatud, kastreeritud, vaktsineeritud ja saanud parasiiditõrje. 
 
Nüüdseks ta vaikselt harjub koduse eluviisiga ja õpib inimesi usaldama. Hetkel ta veel suhtub inimestesse ettevaatlikult, eelistab ennast peita või jälgida turvaliselt eemalt. Ta on juba saanud tuttavaks hoiukodu teiste kassidega, tundub et ta on sõbralik ja rahulik teiste kasside suhtes. Diego otsib oma päriskodu, et nüüd ka edasi elada nagu "päris" kodukass. Tal vaja veidi aega harjumiseks, et enam ei pea kartma ning enda eest igapäevaliselt seisma ja toidu pärast muretsema. Kui sa tunned, et oled see õige inimene, kes saab Diegole kodu pakkuda, siis palun vajuta allolevale nupule "soovin seda loomakest" ja Diego hoiukodu võtab Sinuga ühendust!